Your browser does not seem to support JavaScript. As a result, your viewing experience will be diminished, and you have been placed in read-only mode.
Please download a browser that supports JavaScript, or enable it if it's disabled (i.e. NoScript).
Собсна сабж.. продаю за ненадобностью...
ап абладателю более крутой пушки) :twisted:
учше купи) ап)
ну так как мне полик не достался, дам 10кк)(надоело фабрами колупать) для старту))))
10.1